TYT Fundamentals Biyoloji Soru Bankası Ürün Açıklaması

Ürün Hakkinda

TYT Fundamentals Biyoloji Soru Bankasi

 

FUNDAmentals Biyoloji TYT Soru Bankasi beynin çalisma ve ögrenme prensipleri temel alinarak, biyoloji ögretim müfredatindaki kazanimlara göre, ÖSYM‘nin yeni sinav sistemine ve bu sinav sisteminde farklilasan soru tiplerine uygun olarak hazirlanmistir. 

Bilgiyi kodlama testi (BKT), Sinaptik baglanti testi (SBT) ve Hafiza güçlendirme testi (HGT) olmak üzere kolaydan zora ilerleyen içerigiyle her konuyu ezber yapmadan hafizaniza kaydetmenizi saglayacak. 

Kitaptaki tüm sorular video çözümlüdür. Çözüm videolarina www.dogrukaynak.com adresinden tamamen ücretsiz olarak ulasabilirsiniz. Ayrica takildiginiz sorularin çözüm videolarini youtube kanalimda bulabilirsiniz. 

Her ögrenme deneyimi kisiye özeldir. Sizlerin özgürce ve orijinal bir sekilde düsünmesine katkida bulunacak olan uyaranlarla düzenlenmis olan bu kitaptaki sorular, ögrenmede bilginin islenmesi ve üretilmesindeki biyolojik süreci hizlandiracak ve ögrenme kalitesini arttiracaktir.

Hepinize verimli çalismalar dilerim.

Türü : Soru Bankasi

Sayfa Sayisi: 216

Soru Sayisi: 1025

ISBN: 978-625-7006-75-0

TYT Fundamentals Biyoloji Soru Bankası Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.