Sıkça Sorulan Sorular

Siparişini kredi kartıyla oluşturduysan otomatik olarak onaylanmaktadır. Kapıda ödeme ile oluşturulan siparişler, yetkililerimiz tarafından gerekli kontroller sağlanarak onaylanacaktır. Havale/EFT yöntemiyle oluşturulan siparişlerde ödeme dekontunu onay için [email protected] adresine gönderebilirsin.
Sipariş üzerinde herhangi bir değişiklik yapamıyoruz. Yanlış ürün sipariş ettiysen veya satınalmaktan vazgeçtiysen ürünler kargoya verilmediği sürece siparişi iptal edebilirsin. Eğer siparişin “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal ve değişiklik yapılamaz.
Sipariş ödeme yöntemi üzerinde herhangi bir değişiklik yapamıyoruz. Yanlış ödeme yöntemi seçtiysen veya satınalmaktan vazgeçtiysen ürünler kargoya verilmediği sürece siparişi iptal edebilirsin. Eğer siparişin “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal ve değişiklik yapılamaz.
vivakitap.net üye girişi yaparak Hesabım Siparişlerim adımından siparişinin son durumunu görüntüleyebilir ve kargo takibini yapabilirsin.
Detay bilgiye ihtiyaç duyarsan, konu ile ilgili olarak Viva Kitap yetkilileriyle 0541 494 33 26 'yı arayarak, [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek veya Hesabım Yardım altında bulunan iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsin. Viva kitap yetkilisi talebini inceleyecek ve en kısa sürede dönüş yapacaktır.
Konu ile ilgili olarak Viva Kitap  yetkilileriyle 0546 494 33 26'i arayarak, [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek veya Hesabım Yardım altında bulunan iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsin.
Viva Kitap yetkilisi talebini inceleyecek ve en kısa sürede dönüş yapacaktır.
Yeni ürünlerimizin en güncel haline www.vivakitap.net üzerinden ulaşabilirsin. Yeni kaynaklar eklendiğinde, sitede görüntülenebilmektedir.
Örnek kitap gönderimi ve sponsorluk tanıtım karşılığı kitap gönderimi yapılmamaktadır.
Konu ile ilgili olarak Viva Kitap  yetkilileriyle 0546 494 33 26 'yı  arayarak, [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek veya Hesabım Yardım altında bulunan iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsin. Satınaldığın üründe herhangi bir sorun olması halinde değişim yapılabilmektedir. Vivakitap.net yetkilileri detaylı bilgi aktaracaklardır.
Siparişlerimiz MNG kargo ile gönderilmektedir.
MNG kargo müşteri temsilcisi ile 444 06 06 ya da Konu ile ilgili olarak Viva Kitap yetkilileriyle 0546 494 33 26 'i arayarak, [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek veya Hesabım Yardım altında bulunan iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsin. Viva kitap yetkilisi talebini inceleyecek ve en kısa sürede dönüş yapacaktır.
vivakitap.net üye girişi yaparak Hesabım Siparişlerim alanından kargo takip numarana ulaşabilirsin.
Siparişin kargoya teslim edildiğinde detay bilgiler üye olduğun e-posta adresine de gönderilmektedir.
vivakitap.net sitesine üye girişi yaparak Hesabım Siparişlerim alanından kargo takip numarana ulaşabilirsin.
Siparişin kargoya teslim edildiğinde, detay bilgiler üye olduğun e-posta adresine de gönderilmektedir.
Üyeliğin altında bulunan Hesabım Siparişlerim sekmesinden siparişinin durumunu kontrol et.

Eğer siparişin “Kargoya verildi" statüsünde değil ise aşağıdaki kanallardan talebini bize iletebilirsin.

Hesabım Yardım sekmesinde yer alan form üzerinden

Eğer siparişin “Kargoya Verildi” statüsündeyse alıcı ve/veya adres değişikliğini ancak kargo firmaları yapabilir. Değişiklik talebini iki şekilde iletebilirsin.

Kargonun gönderildiği kargo firması ile aşağıdaki numaralardan irtibata geçerek, MNG kargo 444 06 06 
Aşağıdaki kanallardan bize ulaşarak:
0 850 888 84 82
Hesabım Yardım sekmesinde yer alan form
MNG kargo müşteri temsilcisi ile 444 06 06 ya da Konu ile ilgili olarak Viva Kitap yetkilileriyle 0 850 888 84 82'i arayarak, [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek veya Hesabım Yardım altında bulunan iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsin. Viva kitap yetkilisi talebini inceleyecek ve en kısa sürede dönüş yapacaktır.
Bir ürünü iade etme süresi 15 gündür. 15 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar. - İade edilen ürünler teslimatı sağlayan kargo firması ile geri gönderilmelidir.vivakitap.net iade gerekçesini değerlendirecek ve  koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünleri yenileriyle değiştirecektir. Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masrafları vivakitap.net tarafından karşılanacaktır. Ürünün iadesinin  koşullara uygun bulunmaması, ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış girilmesi ve iade talebi sürecindeki tüm masraflar müşteriye ait olacaktır.

2 - Teslimatçı firmadan (kargodan) kaynaklanan sorunlarda: Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak ürünü getiren kargo görevlisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkın var. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo firması görevini düzgün bir şekilde yapmış sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın fotoğrafını [email protected]'e göndermen gerekmektedir.

Çok Önemli 
Vivakitap tarafından hazırlanan youtube video ders notları verilen sipairşlere göre hazırlanmaktadır.
ürünlerimiz müşterilerimize ilk elden ve kusursuz ulaştırma çabası nedeni ile teslim edilmiş ürünlerin iade mümkün değildir.
Lütfen sipariş verirken bu ürünlerde iade olmadığını dikkate alarak sipairş vermenizi rica ederiz.
vivakitap.net'eüye girişi yaparak "Yardım" sayfasından iptal talebinde bulunabilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya 0546 494 33 26 ' yı arayarak Viva Kitap  yetkilisi aracılığıyla iptal işlemini yapabilirsin. Eğer siparişin “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal yapılamaz.
vivakitap.net yetkililerini 0546 494 33 26  'den arayarak veya üye e-posta adresiniz üzerinden [email protected] adresine bir e-posta göndererek talebini iletebilirsin. Satın aldığın üründe herhangi bir sorun olması halinde değişim yapılabilmektedir.
• İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

- Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
- Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.
- Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

• İaden tamamlanınca üyelik e-postanıza bir bilgilendirme mesajı gönderilir.
• Bu mesajı aldıysan bankana vivakitap.net tarafından ücret iadesi yapılmış demektir. Bankandan iade kontrolü yapabilirsin.
• İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankana bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysan genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.
viva kitap web sitesine girerek sağ üst tarafta bulunan yuvarlağa tıklayıp, devamında "Üye Ol" butonuna tıkla. Gelen sayfaya istenilen bilgileri doldurarak üyeliğini oluşturabilirsin.
Üyelik girişi yaparken e-posta adres ve şifreni doğru olduğundan emin ol lütfen. Şifreni unuttuysan, "Şifremi Hatırlat"a tıklayarak e-posta adresine gelecek link üzerinden giriş yapabilirsin. Desteğe ihtiyaç duyarsan;
Viva Kitap yetkilileriyle 0546 494 33 26 i arayarak ya da [email protected] üzerinden e-posta göndererek iletişime geçebilirsin.
Tüm hepsini vivakitap.net adresine üye girişi yaparak Hesabım Hesap Bilgilerim adımından değiştirebilirsin.
Yükleniyor...