TYT KimyatİK Ürün Açıklaması

Ürün Hakkinda

TYT KimyatIK
 

Bir Kimya konusu bittiginde soru bankalarina geçip testler çözmeye çalisiyoruz. Ama o sorulari çözerken ihtiyacimiz olan bazi bilgileri, formülleri hatirlayamiyoruz. “Hatirlayamadigimiz o bilgilerin bagli oldugu konulara yeniden dönüp, tekrar edelim” desek, bu sefer de çok fazla zaman kaybediyoruz.

Ihtiyacimiz olan sey aslinda çok açik. Kimya gibi bir dersi Adim Adim sindire sindire çalismaliyiz. Bu çalismayi yaparken bir yandan seviyemize uygun sorulari çözmeli, diger yandan da kisa kisa etkili tekrarlar yapmaliyiz.

Kimyatik kitabi tam da bu ihtiyaçlari karsilamak için tasarlandi. Bu kitaptaki testleri Temel-Orta-Yeni Nesil seklinde çözerek önce konularini çok iyi sekilde saglamlastiracaksin. Kapsül Bilgiler ile geçmis konulari otomatik olarak etkili sekilde tekrar edecek, zaman kazanacaksin. Ve kitabin sonunda seni bekleyen Karma Kimya Denemeleri ile kendini güzel sekilde analiz edeceksin. Hatta Planlama Koçlugu sisteminin kurucusu Gri Koç tarafindan hazirlanan Kitap Bitirme Plani videolari ve dokümanlari ile kitabi verimli sekilde uygun sürede bitireceksin. Tüm bunlari yapip, hizli sekilde netlerini yükselteceksin.

Türü: Soru Bankasi

Sayfa Sayisi: 200

Soru Sayisi: 836

ISBN: 978-625-7894-75-3

 

TYT KimyatİK Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.

Paragrafa İlk Adım


addtocart
35,00 ₺

AYT BiyolojİK


addtocart
41,00 ₺

Paragrafik


addtocart
81,00 ₺

ParagrafikS


addtocart
64,00 ₺

TYT GramatİK


addtocart
42,00 ₺

TYT BiyolojİK


addtocart
30,00 ₺

TYT KronolojİK


addtocart
39,00 ₺

TYT CoğrafİK


addtocart
33,00 ₺

TYT Felsefik Din


addtocart
33,00 ₺

Edebiyatik


addtocart
43,00 ₺

YDT 3


addtocart
24,00 ₺