RM TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Üçgenler Ürün Açıklaması

Ürün Hakkinda

TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Üçgenler
 
Merhaba üniversite adayi arkadasim,

Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan üçgenler konusuna ait tüm sorulari dogru cevaplayabilmen için hazirlandi.

Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularina birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanimlari göz önüne alinarak olusturuldu.

Üçgenler fasikülüne giriste Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasil bitirmen gerektigini ögrenebilirsin.

Ayrica üçgenler konusunu islerken isine yarayacak hap bilgileri Hatirla kismindan edinebileceksin. Föy sayfalarinin basinda bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekistir bölümleriyle önce konuyu ögrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantigini kavrayacak sonra da pekistireceksin. Hemen ardindan föy testleriyle de kendini gelistireceksin.

Temel Düzey, Orta Düzey, Ileri Düzey ve Sinav Tarzi sorularin yer aldigi bölüm testleri konulari ögretecek, sinayacak, zorlayacak ve sana sinav provasi yaptiracak.

Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve üçgenleri bastan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksigin kalmamasini saglayacak. Fasikülde her testin basinda bulunan karekodlari okutarak takildigin sorularin çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Matematik fasikülü serilerinden olan üçgenler ve sonrasinda gelecek olan diger matematik fasikülleri TYT-AYT’de istedigin nete ulasmani saglayacak.

Kendine güven ve unutma: Dogru yöntemle ve kaynakla çalisirsan üniversite sinavinda basari seni bekliyor!

Türü: Fasikül

Sayfa Sayisi: 168

Soru Sayisi: 633

ISBN: 978-625-7749-56-5

RM TYT-AYT Geometri Fasikülleri-Üçgenler Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.