AYT KimyatİK Ürün Açıklaması

Ürün Hakkinda

AYT KimyatIK
 
Merhaba degerli arkadasim.

Ögrencilerin zorlandigi derslerden biri olan Kimya, senin için artik çok kolay!  Bu kitapta AYT’de en çok çikan kimya soru tiplerini ve seni sinava en üst düzeyde hazirlayacak sira disi ve yeni nesil sorulari bulacaksin.

KIMYATIK, bütün Kimya sorularini en kolay nasil çözebilecegini dogru adimlarla sana ögretecek. KIMYATIK’te adim adim önce temel düzey sorular (TDS) ve orta düzey sorular (ODS) ile isinma hareketleri yapacaksin. Daha sonra yeni nesil sorularla (YNS) ögrendiklerini pekistireceksin. Bu sayede adimlari ve sorulari tamamladikça bir konuyla ilgili gelebilecek birçok soru tipini görmüs olacaksin. Sorularin arasinda bulunan Kapsül Bilgiler kisimlarini okumayi da unutma. Sorulari çözmek için bu Kapsül Bilgilere ihtiyacin olacak.

Çözemedigin Sorulari Dert Etme!

Takildigin ya da daha iyi bir çözüm yolu var mi dedigin sorularin taktikli, ayrintili ve ögretici çözümlerini uzman hocalarimizdan dinleyebilirsin. Üniversite hayaline adim adim yaklastigin bu yolda kendine güven ve yapacagin çalismalarla kazanacagina inan.

Basari seninle olsun!

Türü: Soru Bankasi

Sayfa Sayisi: 280

Soru Sayisi: 1350

ISBN: 978-625-7749-78-7

AYT KimyatİK Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.