7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası Ürün Açıklaması

Ürün Hakkinda

 

Merhaba üniversite adayi arkadasim,

Elindeki bu kitap TYT matematik sorularinda en yüksek nete ulasman için hazirlandi. Kitabimizin içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularina birebir uyumlu, özgün sorular MEB kazanimlari göz önüne alinarak olusturuldu. Basari basamaklarini teker teker çikabilmen için tamami yeni nesil olan bu sorular Temel Düzey, Orta Düzey ve Yeni Nesil basliklari altinda farkli test gruplarina ayrildi.

Yeni Nesil TYT Matematik kitabimiza giriste Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabi kaç günde ve nasil bitirmen gerektigini ögreneceksin. 7 Adimda TYT MATEMATIK Soru Bankasi, TYT matematik konularini adim adim bitirmen için tasarlandi. Konulari daha kolay kavrayabilmen için her adim, alt konulara ayrildi. Böylece TYT sinavina hazirlanirken tüm matematik konularini tarayabilecek ve küçük adimlarla baslayip eksiklerini tamamlayabileceksin. Her adimin sonunda tamami yeni nesil sorulardan olusan 4 soruluk Efsane Denemeler ile kendini test edebileceksin. Tüm TYT konularini 7 adimda tamamlayarak farkina bile varmadan TYT matematigin tamamini bitireceksin. Üstelik 7 adimin sonunda seni bekleyen 30’luk Efsane Denemeler ile tamamladigin konularin son kontrolünü de yapabileceksin.

Her testin basinda bulunan karekodlari okutarak, takildigin sorularin çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Kendine güven ve unutma: Dogru yöntemle ve kaynakla çalistiginda üniversite sinavinda basari seni bekliyor!

Türü: Soru Bankasi

Sayfa Sayisi: 320

Soru Sayisi: 1356

ISBN: 978-625-7208-77-2

 
7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.