321 Rehber Matematik - Problemler Ürün Açıklaması

Ürün Hakkinda

321 Rehber Matematik - Problemler
 

 

Ey güzel arkadasim,

Matematikte sizlere rehber olmaya çiktigimiz bu yolda simdi de yepyeni bir konu ve kitapla birlikteyiz.

Degisen sinav sisteminde problemlerin yeri bambaska bir noktaya ulasti. Yeni sistemde diger tüm konular da problemlestirilerek önümüze sunulmaktadir. Bizler ne kadar çok problemle karsilasirsak problem çözme becerimiz de bir o kadar artacaktir.

Tam da bu sebeple 321 Problemler fasikülü sizler için hazirlandi. Fasikülün 1. kismindaki rehber sorularla konuyu kavrayacak 2. kismindaki gönder gelsin testleri ile konuyu pekistireceksin.

Rehber Matematik fasiküllerinin konu kapaklarinda karsina bir karekod çikacak. Bu karekodu okutarak çalisacagin konunun YouTube konu anlatim videolarina ulasacaksin.

Bu videolarin daha verimli geçmesi için ne diyoruz “Al eline kalemi koy önüne fasikülübenimle yaz benimle çöz!” Tüm bunlari yaptiktan sonra “Gönder Gönder Gelsin Be Hocam” diyoruz. Gönder Gelsin testleriyle devam ediyoruz. Bu testler seni biraz daha zorlayacak sorulardan olusuyor. Bu testlerle, önceki bölümlerde sorularinin nasil çözülecegini ögrendigin konularin pratigini yapacaksin. Takildigin kisimlarda üstündeki karekodu okutup sayfadaki tüm sorularin çözüm videolarina ulasabilirsin.

Unutmadan bu fasikülde toplam 321 + 8 bonus soru var. Yani 3-2-1 soruda bitir isi!

O zaman hazirsan “Enerji tavan yola devam!”

Hos Kal, Hosçakal...

Türü: Fasikül

Sayfa Sayisi: 88

Soru Sayisi: 329

ISBN: 978-625-7894-52-4

 
321 Rehber Matematik - Problemler Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.