321 AYT Logaritma-Dizi Ürün Açıklaması

Ürün Hakkinda

321 AYT Logaritma-Dizi
 

 

Merhaba üniversite adayi arkadasim,

Matematik bireysel çalismanin belki de en zor oldugu derstir. Bu yüzden bir rehberin yanimizda olmasi matematik netlerimizi hizli ve etkili yükseltebilmek için çok önemlidir.

Rehber Matematik fasikülleri tam da bunun için hazirlandi.

Rehber Matematik temel olarak iki bölümden olusuyor. Ilk bölüm senin konuyu kavramani sagliyor. Ikinci bölüm ise soru pratigi yaptirarak seni zirveye tasiyor. Peki bütün bunlar nasil oluyor?

Rehber Matematik fasiküllerinin konu kapaklarinda karsina bir karekod çikacak. Bu karekodu okutarak çalisacagin konunun YouTube konu anlatim videosuna ulasacaksin.

Videolar Rehber Matematik tarafindan hazirlaniyor. Konu anlatimlarini konuyu tamamen kavrayana kadar izleyebilirsin. Ardindan Örnek Soru sayfalariyla karsilasacaksin. Bu sayfalarda da karsina karekodlar

çikacak. Bu karekodlari okutarak sayfada bulunan konuyla alakali örnek sorularin çözüm videolarina ulasacaksin. Konu anlatim videolariyla kavradigin konuya dair sorularin çözüm yöntemlerini de bu videolar sayesinde ögreneceksin. Böylece “Gönder Gelsin!” demeye hazir olacaksin.

Fasiküllerde bulacagin bir diger bölüm Gönder Gelsin testleri. Bu testler seni sinayacak zorlayici sorulardan olusuyor. Önceki bölümlerde hem özünü hem de sorularini çözme yöntemlerini ögrendigin konunun pratigini bu testlerle yapacaksin.

Takildigin yerde sayfanin üstündeki karekodu okutacaksin. Bu karekodla sayfadaki bütün sorularin çözüm videolarina ulasabilirsin.

Unutmadan, her fasikülde toplam 321 soru var. Yani 3-2-1 soruda bitir isi!

Göreceksin, matematik Rehber’le çok daha kolay!

Türü: Soru Bankasi

Sayfa Sayisi: 72

Soru Sayisi: 321

ISBN: 978-625-7208-80-2

 
321 AYT Logaritma-Dizi Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.